Eventowa Agencja Muzyczna

Oprawa Muzyczna Imprez i Eventów

Obsługujemy muzycznie i artystycznie eventy, a także inne imprezy i wydarzenia specjalne. Polecani przez nas artyści to profesjonalny Team składający się z: Dj-ów, Zespołów Muzycznych, Instrumentalistów, Wokalistów  oraz innych artystów. Jeśli poszukujesz oprawy muzycznej bądź artystycznej na swoją imprezę lub nadchodzące wydarzenie to świetnie trafiłeś.

Zapraszamy do poszczególnych działów:

Dj na impreze agencja muzyczna eventowa koncertowa

Dj-s 

Dj-e Agencji Muzycznej to pasjonaci muzyki. W zależności od potrzeb i charakteru eventu, tworzymy autorskie programy muzyczne. Dodatkowo dopasowujemy jingle do konferencji, a także fanfary i tła muzyczne do wyjść nagrodzonych lub prelegentów. Staramy się dopasować do odbiorcy, a nie na odwrót.

zespól na imprezę muzyczna agencja eventowa koncertowa

Zespoły

Wyselekcjonowane zespoły autorskie, zespoły coverowe oraz cover bandowe, z którymi współpracujemy jako Agencja Muzyczna. Polecani przez nas artyści zadbają o wyjątkową atmosferę  i dobrą zabawę uczestników eventu. Oferujemy odpowiednio dopasowaną muzykę na imprezę, a także coś dla duszy.

żywy instrument na imprezę agencja muzyczna eventowa

Instrument & Wokal

Potrzebujesz żywy instrument, wokalistów na event lub imprezę, a nie zmieści Ci się zespół? Polecamy sprawdzonych saksofonistów, trębaczy, skrzypków, gitarzystów, wokalistów oraz innych multi instrumentalistów . Nasi artyści uświetnią każde wydarzenie, występują również w duecie z dj-em.

Formularz Kontaktowy Agencja Muzyczna