Akrobatyka i Akrobacje

W dziale akrobatyka i akrobacje przedstawiamy niesamowite show ukazujące zdolności i możliwości ludzkiego ciała. Najlepsi akrobaci wykonają swoje popisowe numery, uświetniając dowolne wydarzenie lub event. Dodatkowy dreszczyk emocji pojawia się przy występach, które odbywają się na wysokości. Jest to ogromny wysiłek dla artystów, rekompensowany zarazem uznaniem i szacunkiem ze strony widzów. Sprawdź i przekonaj się, czy występy naszych akrobatów, zapierają dech również i Tobie.

Przedstawiamy sprawdzone propozycje show na imprezy i inne wydarzenia:

atrakcje na imprezę firmową event akrobatyka i akrobacje romantic acroart agencja muzyczna

ROMANTIC – akrobacje i akrobatyka

Romantyczna, pełna namiętności, miłosna historia kochanków. Podniosła muzyka, przepełniony ekspresją taniec. Niesamowite akrobacje, które poruszą nawet najbardziej niewzruszonych widzów. Ten nastrojowy pokaz najlepiej prezentuje się w kameralnej atmosferze i niewielkich przestrzeniach.

atrakcje na imprezę firmową event akrobatyka i akrobacje Passion acroart agencja muzyczna

PASSION – akrobacje i akrobatyka

Zmysłowy pokaz, ukazujący chemię pomiędzy parą kochanków. Przedstawione ewolucje są delikatne, wysmakowane i pokazują niezwykłe umiejętności ludzkiego ciała. Każdy ruch uwodzi widza, przybliża go do zasmakowania perfekcyjnej miłości. Choreografia to także taniec, który przyciąga i rozbudza zmysły.
atrakcje na imprezę firmową event akrobatyka i akrobacje Aerial acroart agencja muzyczna

AERIAL- akrobatyka powietrzna

Akrobatyka i akrobacje z wykorzystanie szarfy lub koła. Zmysłowy pokaz fizycznych możliwości, odbywający się na kilku metrach wysokości. Show zapierające dech w piersiach a momentami wprowadzające elementy grozy.

Formularz Kontaktowy Agencja Muzyczna