Eventowa Agencja Muzyczna

Obsługa Personalna na Imprezy

Zapewniamy profesjonalną eventową obsługę personalną. Korzystamy ze sprawdzonych podwykonawców.

Oferujemy: obsługę gastronomiczną, obsługę barmańską, fotografa, wideo kamerzystę, obsługę fryzjerską, stylizacje i make up, kierowców, ochronę, hostessy i fordanserki, baristów, animatorów do dzieci, a także pomoc medyczną.

Podnieś jakość imprezy i komfort gości, dobierając odpowiednią obsługę do organizowanego wydarzenia.

obsługa gastronomiczna na event imprezę

Obsługa Gastronomiczna

Oferujemy kompletny catering wraz z obsługą kelnerską na imprezy i eventy. Korzystamy ze sprawdzonych podwykonawców. Mają Państwo do dyspozycji obszerne menu, z którego można wybrać swoje ulubione pozycje z wykluczeniem wybranych alergenów i zaskoczyć smakiem zaproszonych gości.

hostessy i fordanserki na event imprezę

Hostessy i Fordanserki

Polecamy obsługę na event w postaci hostess i fordanserek. Dzięki nam poprawisz wizerunek i prestiż swojej imprezy. Pomożemy m.in. przy wręczaniu nagród i dyplomów, a także zadbamy o dobrą zabawę gości na parkiecie w rozrywkowej części wieczoru.

fryzjer na imprezę event

Fryzjerzy

Zadbamy o Twój dobry wygląd. Polecamy fryzjerów na event lub imprezę. Dobierzemy odpowiednią fryzurę do kształtu głowy. Stylizujemy na podstawie obecnych trendów. W zależności od upodobań tworzymy nowy wizerunek lub zostajemy przy klasycznych rozwiązaniach.

obsługa kierowcy podczas eventu imprezy

Kierowcy 

O komfortowe przybycie zaproszonych gości zadbają doświadczeni kierowcy. Przyjedziemy i odwieziemy Państwa pod wskazany adres. Wybieramy sprawdzone, możliwie najkrótsze trasy. Szybkie podróże to nasza specjalność. Sprawdź nasze możliwości.

Obsługa barmańska na event imprezę

Obsługa Barmańska – pokazy flair

Profesjonalna obsługa barmańska na event i wydarzenia specjalne. Przygotują kolorowe i smaczne drinki, zaskoczą umiejętnościami w pokazach flair, a także swoją urokliwością i życzliwością bedą zapraszać Państwa do próbowania nieznanych dotąd smaków. Istnieje możliwość przygotowania własnej karty drinków dostępnej dla gości.

fotograf na imprezę event

Fotograf

Uwiecznij wspaniałe chwile i skorzystaj z oferty fotografów eventowych. Najtrudniej jest złapać te najważniejsze, dlatego pracujemy zazwyczaj w dwójkach, zwiększając szanse na najciekawsze kadry. Lubimy fotografować uśmiechniętych ludzi, których nie brakuje podczas eventów.

Make up makijaż na event imprezę

Make Up

Coraz większą popularność na eventach zyskują makijażystki. Odpowiednio nałożony make-up to dobra widoczność w kamerach i aparatach. Polecamy makijaże klasyczne i wieczorowe. Wykonujemy też specjalne stylizacje pod imprezy i eventy w stylu przebieranym.

ochrona na imprezę event

Ochrona

O bezpieczeństwo osób przebywających na evencie, może zadbać profesjonalna obsługa w postaci ochrony. Z ochroną zyskasz niemal 100% pewnośći, że w evencie uczestniczą tylko właściwe osoby, a każda próba niewłaściwego zachowania zostaje subtelnie zgaszona.

Barista na event imprezę firmową

Bariści – Wyjątkowy Smak Kawy

Kawa – jej wyjątkowy smak i aromat towarzyszy nam niemal codziennie. Polecamy baristów, dzięki którym poczujesz prawdziwą rozkosz z picia kawy. Świeżo mielone ziarna, naturalny aromat, wyjątkowy sposób przygotowania oraz efektowny serwis. Spróbuj i oceń czy jest jakaś różnica.

operator kamery na event imprezę

Operator Kamery

Jeśli lubisz pamiątki z imprez  i chcesz jeszcze raz przeżywać te wspaniałe emocje, które towarzyszyły Ci podczas eventu, to zapoznaj się z naszą ofertą na videorealacje. Nasi operatorzy kamer nakręcą najlepsze momenty a później przekażą materiał w postaci filmu.

opieknuki do dzieci na event imprezę

Animatorzy dla Dzieci

Animatorzy  to zbawienie dla każdego rodzica. Oferujemy przemiłą obsługę w postaci opiekunek  do zabawy z Państwa pociechami. Podaruj sobie wolną chwilę, a my zajmiemy się dobrą i kreatywną zabawą z najmłodszymi. Do wyboru różne formy zabaw i rozrywek.

Pomoc Medyczna na Event Imprezę

Pomoc Medyczna

Organizując event lub imprezę warto zadbać o kwestie bezpieczeństwa uczestników. Proponujemy opiekę i pomoc profesjonalnie przygotowanego ratownika medycznego. Bądź gotowy na każdą ewentualność, w której pomoc medyczna może stać się jedynym ratunkiem.

Formularz Kontaktowy Agencja Muzyczna