slider agencja glowna1 Oprawa muzyczna
na event
slider agencja glowna2 ATRAKCJE NA EVENT

Oprawa muzyczna imprez

Oprawa muzyczna imprez i eventów.

Oferujemy usługi artystyczne na najwyższym poziomie. Jesteśmy sprawdzonym teamem na każdą imprezę. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dobrać najlepsze rozwiązania dla klienta. Sugerujemy się informacjami uzyskanymi podczas tworzenia początkowego briefu wydarzenia. Zadbamy nie tylko o dobrą zabawę gości. Podczas występów dostarczymy wielu niezapomnianych wrażeń i emocji, które na długie lata pozostaną w pamięci. Zadowoleni usługobiorcy często wspominają wydarzenia z naszym udziałem i chętnie wracają rezerwując artystów na kolejne realizacje.

Dj, muzyk, zespół – profesjonalna oprawa muzyczna i artystyczna na każdą imprezę.

Impresariat muzyczny agencji dzieli się na trzy podstawowe działy. Zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnego dj-a, zespołu muzycznego lub muzyka uzupełniającego występ dja o instrument na żywo. W zależności od preferencji muzycznych i charakteru Twojej imprezy zachęcamy do sprawdzenia wybranego działu. Znajdziesz tam kilka wybranych realizacji z udziałem naszych muzyków.

Dj na impreze agencja muzyczna eventowa koncertowa

DJ na imprezę

Najnowsze hity z całego świata, oryginalne wykonania i wyjątkowe miksy muzyczne. Profesjonalni Dj-e na na Twoje wydarzenie.

zespól na imprezę muzyczna agencja eventowa koncertowa

Zespół na event

Najbardziej znane covery w wykonaniu zawodowych muzyków. Wyjątkowa atmosfera i maksimum dobrej zabawy. Zespół na Twój event.

żywy instrument na imprezę agencja muzyczna eventowa

Muzyk na imprezę

Dobierz do występu Dj-a muzyka, który wzbogaci elektroniczny set dźwiękami prawdziwego instrumentu. Połącz nowoczesne z tradycyjnym.

Czy warto korzystać z profesjonalnej obsługi artystycznej planując imprezy ?

Zastanawiałeś się kiedyś czy warto skorzystać z oferty agencji artystycznej podczas organizacji Twojej imprezy? Z roku na rok podejście organizatorów znacząco się zmieniło. Ma to również odzwierciedlenie w jakości planowanych imprez. Dawniej obsługa artystyczna była w zasięgu nielicznych, a dzisiaj jest już dostępna na uroczystości wszelkiego typu. Jest to bardzo duży komfort dla organizatora – gdyż dobra zabawa Twoich gości to klucz do sukcesu każdej imprezy. Dodatkowym atutem jest wachlarz możliwości uzupełnienia o jingle, tusze, fanfary nadając niepowtarzalny charakter wydarzeniu. Wyjątkowy nastrój, pełny parkiet taneczny, kreatywność i dbałość o najmniejszy szczegół to argumenty dzięki którym będziesz w stanie zachwycić i spełnić każdy cel biznesowy.

Dobór odpowiedniego repertuaru na imprezy integracyjne, okolicznościowe, pikniki firmowe, bankiet.

Niezwykle ważnym elementem jest dobranie odpowiedniego repertuaru do planowanego wydarzenia. Muzyka na: imprezy firmowe, eventy firmowe, jubileusz, imprezy okolicznościowe może znacząco się różnić. Weźmy za przykład oprawę muzyczną imprez okolicznościowych. Mogą to być imprezy rodzinne np. urodziny a także innego typu, gdzie goście nie znają siebie. W każdym z tych przypadków muzyka powinna łączyć pokolenia. Utwory do tańca w parach zdecydowanie na imprezach rodzinnych, w drugim przypadku muzyka bardziej dla singli. Możliwe jest poruszanie się po różnych stylach muzycznych: pop, rock, Latino etc. jednak ważne, aby utwory były przystępne tzn. taneczne i znane dla odbiorcy. Przed przystąpieniem do planowania wydarzenia zastanów się jacy goście zostaną zaproszeni. Poinformuj nas o swoich indywidualnych oczekiwaniach. Po konsultacji zadbamy o odpowiednie dopasowanie utworów ” best music 4 you „. Od momentu podpisania umowy nie musisz już zajmować się tematami muzycznymi. Daj się zaskoczyć i zobacz jakie nagrania mamy dla Ciebie?

Oprawa muzyczna wesel – zespół muzyczny czy dj na wesele?

Dj na wesele czy zespół na wesele? Jest to bardzo często stawiane pytanie przez pary młode w obecnych czasach. Klimat weselny kojarzył się dawniej z orkiestrą, której zadaniem było zabawianie gości – taka tradycja. Zazwyczaj dwie lub trzy osoby o nie nagannym wyglądzie, znalezione za pomocą ogłoszenia. Obecnie młodzi chętniej korzystają z dja niż z zespołu muzycznego. Jest to często kwestia ceny, ale także chęci usłyszenia swoich ulubionych utworów w oryginalnych wersjach. Coraz częściej spotyka się sytuacje łączone, gdzie dj i zespół występują naprzemiennie. Jest to idealne rozwiązanie pomagające pogodzić najróżniejsze gusta i upodobania muzyczne. Zazwyczaj jedni i drudzy posiadają swoje oświetlenie, nagłośnienie oraz przyjmują życzenia z dedykacjami. Możesz potrzebować także prowadzenia, dlatego warto skontaktować się i ustalić w jakim zakresie będziemy realizować i obsługiwać tę specjalną okazję. Postaw na profesjonalizm. Narzeczeni zwracają również uwagę na bariery językowe i instrument wokalny czyli nic innego jak ładny głos. Dobry wokalista lub wokalistka to niewątpliwie świetny dodatek do ślubu lub ceremonii ślubnej. Wymarzone zaślubiny? Wyjątkowe chwile w naszym życiu? Celebruj je tak, jak najbardziej lubisz!

Dodatkowe usługi podnoszące jakość Twojej imprezy jakie możemy zaoferować.

Proponujemy uzupełnienie dowolnej okoliczności o zawodowego konferansjera, który będzie dbał o prawidłowy przebieg wydarzenia, a także polecał i zapraszał gości na przygotowane atrakcje. W naszym zespole znajduje się kilku mistrzów mowy. Pewność siebie z jaką wykonują swoją pracę oraz kreatywność to cechy jakich może pozazdrościć nie jeden wodzirej. I chociaż wolą jak się mówi do nich konferansjer, to pasują na każdą okazję. Masz do poprowadzenia blok tematyczny i nie jest to festyn ? Chciałbyś zobaczyć jak wyglądają imprezy w wykonaniu naszych prowadzących? Wystarczy napisać maila za pomocą formularza kontaktowego lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem.