Eventowa Agencja Muzyczna

Dj na Eventy i Imprezy Firmowe

Dj-e i Vdj-e Agencji Muzycznej to doświadczeni artyści , którzy zadbają o fantastyczny nastrój i dobrą zabawę zaproszonych gości. Profesjonalnie przygotowane bazy utworów w wysokich jakościach, pozwolą cieszyć ucho nawet najbardziej wymagających odbiorców. Oprócz muzyki miksujemy wideoklipy. Jeśli posiadasz na swojej imprezie ekrany, projektory, telewizory lub inne źródło wyświetlania obrazu, to możesz oglądać teledyski do granych przez vdj-a utworów. Wyrusz w podróż po różnych stylach i gatunkach muzycznych . Słuchaj i baw się przy swoich ulubionych utworach w oryginalnych wersjach. Pozwól, aby muzyka mogła wprawić w ruch Twoje ciało.

Skorzystaj z wyjątkowej oferty i zobacz jak możemy rozkręcić Twoją imprezę lub dowolny event.

Dj Matson - dj na imprezę firmową event

Dj Matson

Matson – utalentowany Dj oraz Vdj. Występował na jednej scenie z wieloma uznanymi gwiazdami, zarówno z Polski jak i zagranicy. Ulubione gatunki muzyczne to soul, funk, disco, house. W granych setach proponuje szeroki repertuar, dzięki czemu trafia w różne gusta muzyczne i szybko zyskuje uznanie słuchaczy. Jeśli szukasz sprawdzonego dj na imprezę, to właśnie go znalazłeś.

Dj Worek - Dj na imprezę event

Dj Worek

Worek – doświadczony Dj i Vdj. Wielki fan Depeche Mode i muzyki w stylu lat 80. W proponowanych setach zabierze Państwa w podróż po czasach i gatunkach muzycznych. Każdy znajdzie coś dla siebie, nie ważne czy jesteś fanem rock n rolla czy kolorowego Disco. Daj się ponieść muzyce i baw się do białego rana przy największych hitach.

Formularz Kontaktowy Agencja Muzyczna