Eventowa Agencja Muzyczna

Instrument live na Eventy i Imprezy

Polecamy wyjątkowo zdolnych i utalentowanych instrumentalistów i wokalistów, którzy wystąpią podczas Państwa wydarzenia. Dograją na instrumentach i zaśpiewają wybrane partie do podkładów muzycznych i muzyki, zazwyczaj granej przez dj-a. Na potrzeby niektórych eventów, łączymy się w zespół wspólnie uzupełniających się muzyków.

Do Państwa dyspozycji, w zależności od preferencji polecamy:

Tomasz saksofon na imprezę event firmowy Agencja MuzycznaM uzyczna

Tomasz – Saksofon na imprezę

Tomasz – muzyk, saksofonista, producent. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej w Płocku II st -klasa saksofonu. Uwielbia grać do klubowych i lekko płynących brzmień, w których instrumentalista staje się dopełnieniem muzyki. Lubi wychodzić do publiczności, skupiając na swojej osobie dużo uwagi, a zarazem dbając o dobrą zabawę gości.

Michał - saksofon na imprezę event firmowy Agencja Muzyczna

Michał – Saksofon na imprezę

Michał – muzyk, saksofonista, kompozytor, nauczyciel. Absolwent Instytutu Jazzu i Muzyki Rozrywkowej przy Akademii im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Jako muzyk studyjny, występował z Leszkiem Możdżerem, Adamem Sztabą i innymi znanymi artystami. Świetnie wpisuje się w improwizowany styl grania do podkładów i muzyki dj-a.

Mateusz skrzypce na event imprezę firmową Agencja Muzyczna Agencja Eventowa

Mateusz – Skrzypce na event

Mateusz – instrumentalista, skrzypek, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Escola Superior de Musica de Catalunya w Barcelonie. Doskonalił swój warsztat improwizacyjny w licznych klubach jazzowych i dyskotekach stolicy Katalonii. Jako jeden z niewielu artystów grających na instrumentach smyczkowych, łączy żywe instrumenty z dj setem.

Muzyczna Agencja Eventowa