Eventowa Agencja Muzyczna

Obsługa Techniczna Imprez i Eventów

Agencja Muzyczna to firma eventowa z własnymi urządzeniami niezbędnymi do obsługi technicznej imprez. Do naszych realizacji używamy sprzętu uznanych marek na rynku. Dostarczamy technikę w zakresie: nagłośnienie, oświetlenie, multimedia i inne efekty sceniczne… Posiadamy własnych realizatorów światła, dźwięku i multimediów. Obsługujemy kompleksowo wydarzenia o charakterze eventowym, a także imprezy gdzie potrzebna jest sprawdzona i doświadczona obsługa techniczna, z własnym sprawdzonym zapleczem urządzeń scenicznych. W przypadku gdy nie spełniamy wymogów technicznych artysty lub imprezy, korzystamy z techniki zaprzyjaźnionych firm lub podwykonawców. Kilka słów o tym co możemy dla Państwa zrobić:

nagłośnienie na imprezę event

Nagłośnienie na Imprezy i Eventy

Oferujemy nagłośnienie wraz z obsługą realizatora na wszelkiego rodzaju eventy i imprezy, gdzie potrzebna jest profesjonalna obsługa sceniczna. Dobierzemy odpowiednio wielkość systemu do zapotrzebowań eventu i możliwości obiektu. Wiemy jak ważny jest zrozumiały przekaz zarówno dla widza jak i prelegenta, dlatego dostarczamy sprawdzone rozwiązania w zakresie estradowych systemów nagłośnieniowych.

Multimedia ekrany na imprezę event

Multimedia na Imprezy i Eventy

Nowoczesny event to oprócz oświetlenia i nagłośnienia oprawa wizualna w postaci multimediów. Do państwa dyspozycji ekrany led, projektory krótkoogniskowe wraz z ekranami do przedniej i tylnej projekcji, telewizory  i monitory led. Podnieś prestiż swojego wydarzenia i wzbogać je o możliwość wyświetlania animacji, filmów, pokazu slajdów, prezentacji i wielu innych cyfrowych plików. Wykorzystaj multimedia jako środek komunikacji z klientem i dzięki obrazom pokaż jak wyglądają mocne strony produktu, usługi i wielu innych …

Oświetlenie na imprezę event firmowy Agencja Muzyczna Agencja Eventowa

Oświetlenie Imprez i Eventów

Kompleksowo dostarczamy urządzenia w zakresie oświetleniowej techniki scenicznej na potrzeby eventów i imprez, gdzie światło pełni ważną rolę. Doświetlamy sceny, parkiety, architekturę obiektów i inne miejsca, których szczególny walor warto lub chcemy podkreślić. Nadajemy miejscom nowy charakter oraz kształt, poprzez dekorację światłem. Dekorowane przez nas obiekty mają lepszą prezencje w foto obiektywie.

Formularz Kontaktowy Agencja Muzyczna