Taniec w Kole

Taniec to sztuka, która pobudza zmysły i ciało. Jest to także przyjemna forma relaksu oraz treningu. Gdy stajesz się jego obserwatorem, w dalszym ciągu niesie za sobą emocje. Możesz nie tańcząc poczuć magię, jaka istnieje między tancerzami. Wyobraź sobie połączenie skomplikowanych figur z choreografią, do której użyto dodatkowych akcesoriów w postaci koła. Taniec w kole to wyjątkowe show w wykonaniu Finalistów programu mam talent: Ani i Łukasza. Artyści zatańczą m.in. do znanego z filmu Moulin Rouge utworu El Tango De Roxanne. Opowiedzą tańcem historię dramatycznej miłości „Roxanne”, która do ostatnich sekund przedstawienia, trzyma widza w napięciu. Dostępnych jest kilka odsłon tanecznego show. Polecamy i zachęcamy do obejrzenia tego widowiska, na najwyższym poziomie artystycznym.

atrakcje na imprezę firmową event taniec w kole beauty the besst acroart agencja muzyczna

Taniec w kole Beauty & The Beast

Ten mini spektakl przenosi widzów w bajkowy świat i niezwykły klimat. Połączenie męskiej siły i kobiecej gibkości, które przeplatają się w trudnych akrobacjach, dostarczają widzom niezwykłych emocji i estetycznych wrażeń. Program wykonywany w kole lub powietrzu.

atrakcje na imprezę firmową event taniec w kole solo mężczyzna acroart agencja muzyczna

Taniec w kole SOLO MĘŻCZYZNA

Męski pokaz akrobatyczny na kole Cyr wheel to bardzo widowiskowy i spektakularny występ. Spektakl przedstawia niesowitą siłę artysty wykonującego dynamiczne ewolucje w kole. Niezwykły balans i trudne figury budzą wśród widzów zachwyt. To wyjątkowe show sprawdzi się w każdych okolicznościach.

atrakcje na imprezę firmową event taniec w kole striptease acroart agencja muzyczna

Taniec w kole STRIPTEASE

Układ prezentujący tradycyjny pokaz erotyczny. Charakterystyczną cechą widowiska jest stopniowanie napięcia poprzez zdejmowanie części odzieży, w trakcie wykonywania akrobacji na kole. Elementy striptizu wykonywane są ze smakiem i w komediowy sposób

atrakcje na imprezę firmową event acroart agencja muzyczna

Taniec w kole LOVE DUET

To niezwykłe widowisko z pogranicza sztuki teatralnej, tanecznej i cyrkowej. Dynamiczne momenty podkreśla cały czas perfekcyjna synchronizacja partnerów. Na oczach widzów powstają imponujące figury, które charakteryzuje lekkość i estetyka. Wszystkie elementy wykonywane są z jak największą starannością.

atrakcje na imprezę firmową event taniec w kole acroart tango agencja muzyczna

Taniec w kole TANGO

Dynamiczny i pełen emocji występ wykonywany do muzyki El Tango De Roxanne z musicalu Moulin Rouge. Opowiedziana tańcem historia filmowej Roxanne. Sensualne tango pełne pasji, skomplikowane figury akrobatyczne z elementami tańca.

atrakcje na imprezę firmową event taniec w kole FUSION acroart agencja muzyczna

Taniec w kole FUSION DANCE

Daj się porwać fuzji doskonałych akrobacji. Kompozycja widowiska, czyli połączenie akrobatyki w duecie i pokazu na kole, tworzy niesamowity i zaskakujący spektakl. Tłem jest piękna muzyka, która przenosi widza w świat magii. Jest to pokaz dla wszystkich, którzy poszukują oryginalności.

atrakcje na imprezę firmową event taniec w kole solo kobieta acroart agencja muzyczna

Taniec w kole SOLO KOBIETA

Kobiecy występ solowy, przenosi nas do świata pełnego gracji i delikatności. Skomplikowane ewolucje akrobatyczne podkreśla łagodna muzyka i zwiewny kostium. Kobieta w tym występie jest tajemnicza, romantyczna, budzi podziw i zachwyca. Ten zmysłowy występ solowy doda smaku każdemu wydarzeniu.

Formularz Kontaktowy Agencja Muzyczna